Par mums

SIA „Elva Baltic” ir Microsoft Zelta sertificētais partneris (Gold Certified Partner), kurš specializējies grāmatvedības un biznesa vadības sistēmas Microsoft Dynamics NAVMicrosoft Dynamics AX, Microsoft Dynamics CRM ieviešanā un apkalpošanā, kā arī Sudraba sertificētais partneris (Silver Certified Partner) Microsoft mākoņpakalpojumu nodrošināšanā. Uzņēmums savu kompetenci apliecinājis jau vairāk kā 350 Latvijā realizētos projektos un, ar Microsoft Dynamics Master VAR kopienas starpniecību, sadarbojamies ar partneriem visā pasaulē.


Sazinieties ar mums »

Mūsu kompetence ir:

  • profesionāla biznesa procesu izpēte
  • sertificēta Microsoft Dynamics ieviešana un uzturēšana
  • efektīva personāla apmācība

Mūsu misija

Par savu misiju uzskatām klientu uzņēmumu izaugsmes veicināšanu un biznesa procesu efektivitātes paaugstināšanu, nodrošinot klientiem visaugstākās kvalitātes, mūsdienīgu informācijas tehnoloģiju un uzņēmumu resursu plānošanas un vadības (URP) risinājumu ieviešanu, kā arī konsultāciju servisu.

Mūsu pamatvērtības raksturo:

Uzticams partneris

Elva Baltic, SIA ir Jūsu īstais partneris, ja Jūs jau šodien lūkojaties pēc risinājumiem, kuri būs aktuāli rīt. Cik dažādas ir uzņēmējdarbības nozares, tik dažādi ir mūsu klienti un viņu vajadzības. Izprast uzņēmēju biznesa problēmas un spēt piedāvāt risinājumus – tāds ir mūsu darbinieku uzdevums, ar kuru Elva Baltic komanda teicami tiek galā.

Lielisks risinājums

Grāmatvedības un biznesa vadības sistēma Microsoft Dynamics ir speciāli biznesa vajadzībām veidota programmatūra, kuras iespējas pilnībā pārvalda mūsu speciālisti. Pateicoties Microsoft Dynamics fleksibilitātei, mūsu klientu lokā ir pārstāvētas visdažādākās nozares – šobrīd jau vairāk kā 350 uzņēmumi.

Godīgums un kompetence

Godīgums, atklāta komunikācija, uzticēšanās un kopīgi mērķi ir pamats, uz kura balstām katra jauna projekta realizāciju. Jūsu rīcībā vairāk kā 70 atsaucīgi, kompetenti Elva Baltic līdzstrādnieki – pieredzējuši projektu vadītāji, konsultanti, programmētāji. Iespējams, informācijas tehnoloģiju nozare ir pakļauta visstraujākajām izmaiņām un attīstībai, tāpēc mūsu speciālisti savu kvalifikāciju sistemātiski paaugstina gan Latvijā, gan ārzemēs.

Vēsture un misija

SIA Elva Baltic kā patstāvīgs uzņēmums izveidojies 2004. gada jūnijā uz Latvijas tirgū jau vairāk kā divpadsmit gadus pazīstamās kompānijas SIA Elva-1 bāzes, lai attīstītu strauji augošo nozari – grāmatvedības un biznesa vadības sistēmu ieviešanu un apkalpošanu.

SIA Elva Baltic ir Microsoft Dynamics partneris, kurš ne tikai ieņēmis stabilas pozīcijas Latvijas tirgū, bet potenciāli ir viens no lielākajiem Microsoft Business Solutions partneriem Baltijā.