Microsoft Dynamics apmācības

Alga un tās komponentes titulbilde

Apmeklējiet Elva Baltic organizētās Microsoft Dynamics NAVMicrosoft Dynamics CRM risinājumu un citas saistītās apmācības, kas paredzētas gan Elva Baltic klientiem, gan arī citiem interesentiem!  Apmācības notiek Elva Baltic labāko speciālistu vadībā,  kā rezultātā dalībnieki iegūst praktiskas zināšanas darbā ar Microsoft Dynamics produktiem, paaugstina kvalifikāciju un prasmes, kā arī saņem sertifikātu par apmācībām. Apmācības notiek Elva Baltic birojā (Robežu ielā 46, Rīgā) vai, iepriekš vienojoties un saskaņojot apmācību laikus, pie klienta. Apmeklējot apmācības Robežu ielā, nodrošināsim Jūs ar apmācībām nepieciešamo datortehniku.

Microsoft Dynamics NAV un CRM apmācību kursi

  • Ievads Microsoft Dynamics NAV Finansēs;
  • Finanšu analīze ar Microsoft Dynamics NAV;
  • Tips & Tricks darbā ar Microsoft Dynamics NAV;
  • Pārdošanas vadība Microsoft Dynamics CRM;
  • Biežāk sastopamie izaicinājumi ar pašizmaksu Microsoft Dynamics NAV sistēmā un kā tos pārvarēt?
  • Microsoft Self-Service BI (datu analīze);
  • Servisa vadība Microsoft Dynamics CRM sistēmā;

Lai vienotos par Jums nepieciešamajām apmācībām, laiku un vietu, lūdzam sazināties ar mums! Apmācību cenas – pēc pieprasījuma.

Citas saistītās apmācības

Ražošanas nodaļas projektu vadīšana


Apmācību kursā tiek apskatītas tēmas, kas palīdz efektīvi un produktīvi vadīt un sakārot ražošanas procesus uzņēmumā, izmantojot projektu vadību. Divās apmācību dienās uzņēmuma darbinieki iegūst teorētiskas un praktiskas zināšanas ražošanas plāna veidošanā, darba posmu organizācijā, speciālistu zināšanu līmeņa atšķirību optimizācijai ražošanā, to ietekmei uz uzņēmuma kopējo rezultātu.

Ražošanas vadība un analītikas risinājumi


Apmācību kursā tiek apskatītas tēmas par uzņēmuma stratēģijas izstrādi, finanšu un naudas plūsmas plānošanu un apgrozāmo līdzekļu optimizāciju. Divās apmācību dienās uzņēmuma darbiniekiem ir iespēja novērtēt ieguvumus, ko sniedz klientu attiecību vadības un produktu attīstības vadības sistēmas ieviešana, krājumu un ražošanas plānošanas risinājumi un piegādes ķēdes sistēmas ieviešana uzņēmumā, kas palīdz uzlabot uzņēmuma efektivitātes rādītājus.

IT risinājumi projektu vadīšanā


Apmācību kursā klausītāji tiek iepazīstināti ar IT pielietojumu projektu vadībā. Kursā tiek apskatīti dažādi IT risinājumi, kuri ļauj nodrošināt efektīvāku uzņēmuma darba organizāciju un projektu vadību. Teorētiskās un praktiskajās nodarbības ļaus rast atbildes uz šādiem jautājumiem – kā sakārtot projektu vadību, lai nodrošinātu efektīvu procesu realizāciju, kāda loma šajos procesos ir IT risinājumiem un kādi ir biežāk izmantotie IT risinājumi projektu vadībā.

IT tehnoloģiju risinājumi ražošanas vadībā


Apmācību kursā tiek apskatītas tēmas par ražošanas un uzraudzības procesu automatizāciju, uzskaites un kontroles procesu automatizāciju, IT risinājumu priekšrocības un trūkumi ražošanas vadībā, kā arī IT ražošanas automatizācijas risinājumu ieviešanas specifika un pieredze, ražošanas sistēmu un ERP risinājumu integrācija. Kursa noslēgumā klausītāji varēs izvērtēt un izvēlēties uzņēmumam atbilstošāko IT risinājumu ražošanas vadības attīstībai.