Elva DMS – viens no efektīvākajiem Microsoft risinājumu sniedzējiem

Jau trešo reizi Elva Baltic grupas uzņēmums Elva DMS tiek starptautiskā līmenī atzīts par vienu no efektīvākajiem Microsoft Dynamics risinājuma piegādātājiem. Šī nominācija apliecina Microsoft atzinību tiem partneriem, kas aizvadītajā gadā demonstrējuši izcilību inovācijās un Microsoft tehnoloģiju produktu ieviešanā.

“Tas ir pagodinājums būt starp labākajiem Microsoft risinājumu piegādātājiem pasaulē un esam pateicīgi Microsoft par sniegto atbalstu teju 10 gadu garumā kopš Elva DMS pastāvēšanas. Microsoft ir Elva DMS stratēģiskais partneris – uzlabojot un pielāgojot Microsoft Dynamics risinājumu, mēs uzlabojam autobiznesa nozares uzņēmēju ikdienu.  Attiecīgi šī nominācija apstiprina, ka virzāmies pareizajā virzienā.”

– komentē Elva DMS valdes loceklis Alvils Tabaks.

Microsoft apbalvojuma finālisti un uzvarētāji tika izvēlēti starp vairāk kā 2800 nominantiem no 115 pasaules valstīm, vadoties pēc tādiem atlases kritērijiem kā uzņēmuma saistības pret klientiem, risinājuma ietekmi uz tirgu, kā arī izcilu Microsoft tehnoloģiju izmantošanu.

Jeļena Rižakova

Mārketinga projektu vadītāja

Mans darbības lauks ir web satura radīšana, sociālo tīklu administrēšana un mārketinga ideju realizēšana praksē.
Labprāt apgūstu psiholoģiska rakstura literatūru par cilvēka uztveres un uzvedības mehānismiem, kas labāk palīdz izprast klienta vajadzības. Uzņēmējdarbību salīdzinu ar orķestri, kur pēdējais vārds pieder diriģentam, un diriģents biznesā viennozīmīgi ir klients.