Aizvadīta gadskārtējā European Dynamics Partners Alliance tikšanās 2017

Par nu jau ikgadēju tradīciju kļuvusī European Dynamics Partners Alliance tikšanās šogad norisinājās 30. augustā Rīgā, “Microsoft Latvia” birojā un tās mērķis bija informācijas apmaiņa starp alianses partneriem, apmācības, tīklošanās un gada partnera apbalvošana.

Tikšanās ietvaros dalībnieki iepazinās ar Garage Hive pieredzes stāstu par veiksmīgu Microsoft Dynamics NAV risinājuma izmantošanu Lielbritānijas autobiznesa tirgū, tāpat tika apskatītas tādās aktualitātes kā datu drošība Azure vidē, Microsoft politika, mākoņos balstītie produkti Office 365 un Power BI, pārdošanas procesu nianses u.c. saistītas tēmas.

Izvērtējot aizgājušā gada rezultātus un partneru sniegumu, par rezultatīvāko gada partneri 2016 tika atzīts Lietuvas uzņēmums Torus Solution un tā vadītājs – Andrius Maslauskas.

Alianses tikšanos apmeklēja partneri no tādām valstīm kā Igaunija, Lietuva, Malta, Čehija, Mongolija, Kazahstāna, Ukraina, Baltkrievija un Apvienotie Arābu Emirāti, tai skaitā partneri, kas notikumiem sekoja līdzi tiešsaistes video translācijā, piedaloties pasākumā attālināti.

European Dynamics Partners Alliance (EDPA) ir stratēģiska starptautiska līmeņa Microsoft Dynamics  tālākpārdošanas un ieviešanas kopiena ar Master VAR statusu, kas tika izveidota ar mērķi sniegt Microsoft Dynamics partneriem iespēju paplašināt savas robežas globāli, lai veiksmīgāk un produktīvāk sniegtu pakalpojumus organizācijām visā pasaulē.

Jeļena Rižakova

Mārketinga projektu vadītāja

Mans darbības lauks ir web satura radīšana, sociālo tīklu administrēšana un mārketinga ideju realizēšana praksē.
Labprāt apgūstu psiholoģiska rakstura literatūru par cilvēka uztveres un uzvedības mehānismiem, kas labāk palīdz izprast klienta vajadzības. Uzņēmējdarbību salīdzinu ar orķestri, kur pēdējais vārds pieder diriģentam, un diriģents biznesā viennozīmīgi ir klients.