Inventory II – moderna reāllaika krājumu pārvaldības sistēma

Microsoft Dynamics™ AX Inventory II™ modulis – krājumu standarta moduļa paplašinājums.
Inventory II™ krājumu standarta modulim piešķir ātrumu un vienkāršību.
Inventory II™ ir ieteicams uzņēmumiem, kuri meklē modernu reāllaika krājumu pārvaldības sistēmu ar liela darbību apjoma iespējām un darbību visu diennakti.

Uzzināt vairāk »

CRM E-marketinga risinājums ClickDimensions

CRM_sistema_Click_dimensions

ClickDimensions risinājums ir izveidots uz Klientu attiecību pārvaldības sistēmas Microsoft Dynamics CRM bāzes, ar specializāciju e-mārketinga jomā un nodrošina pilnu Microsoft Dynamics CRM mārketinga rīku automatizāciju. Ar ClickDimensions palīdzību Jūs iegūsiet pilnu informāciju par potenciālajiem darījumiem un spēsiet piedāvāt augstākās kvalitātes pakalpojumus.

Uzzināt vairāk »

Atkritumu pārvaldības risinājums

Atkritumu pārvaldības risinājums ir bāzēts uz Microsoft Dynamics CRM platformas un ir paredzēts vides pakalpojumu un atkritumu apsaimniekošanas uzņēmumiem, lai palīdzētu veidot teicamu klientu attiecību pārvaldību, nodrošinātu automatizētu datu apstrādi, sniegtu uzņēmuma vadībai pārskatāmu informāciju par maršrutiem, darbinieku un transportlīdzekļu noslodzi, kā arī – palīdzētu pieņemt stratēģiski pareizus lēmumus Jūsu biznesa attīstībai.

Uzzināt vairāk »

Algu aprēķins un personālvadības uzskaites modulis

Algu aprēķina modulis nodrošina ātru un precīzu algu aprēķinu, atbilstoši Latvijas likumdošanai un Valsts ieņēmumu dienesta prasībām. Šo risinājumu uz Microsoft Dynamics NAV bāzes izstrādājuši pieredzējuši Elva Baltic profesionāļi, sadarbojoties ar grāmatvedības un finanšu speciālistiem, kā arī programmētājiem. Algu aprēķina modulis tiek pastāvīgi pilnveidots un papildināts atbilstoši Microsoft Dynamics NAV jauninājumiem.

Uzzināt vairāk »

LS Retail – mazumtirdzniecībai

LS Retail – speciālais risinājums mazumtirdzniecības nozarei, pilnībā integrēts Microsoft Dynamics NAV. LS Retail var uzstādīt gan kā  neatkarīgu sistēmu atsevišķā veikalā, gan izmantot veikalu tīklam, kas savstarpēji un ar galveno ofisu savienoti ar terminālserveri vai abpusēju datu pārraidi pēc pieprasījuma.

Uzzināt vairāk »

Elva DMS autobiznesam

Elva Baltic speciālisti autobiznesa nozarei ir izstrādājuši drošu un viegli pārvaldāmu uzņēmuma resursu un finanšu vadības sistēmu Elva DMS, kas 100% veidota uz Microsoft Dynamics NAV platformas. Tā piemērota vidējiem un lieliem uzņēmumiem, kuri vēlas sakārtot, paplašināt un attīstīt savu biznesu. Latvijā Elva DMS izmanto tādu zīmolu pārstāvji kā Mitsubishi, Peugeot, Renault, Volvo, Škoda, Dacia, Nissan, Mercedes Benz, Hyundai u.c.

Plašāka informācija Elva DMS mājas lapā: http://www.elvadms.com/

Uzzināt vairāk »

Datu kubs – biznesa inteliģences risinājums

Elva Baltic speciālisti uz Microsoft Dynamics NAV bāzes ir izstrādājuši biznesa inteliģences risinājumu Datu kubs, kura izmantošana daudziem klientiem palīdz uzlabot biznesa procesus.

Jēdziens biznesa inteliģence apzīmē sistemātisku datu apkopošanu, izvērtēšanu un parādīšanu elektroniskā formā. Tās uzdevums  ir zināšanu iegūšana, lai nodrošinātu labāku operatīvo vai stratēģisko lēmumu pieņemšanu uzņēmuma mērķu īstenošanai.

Uzzināt vairāk »

Elektroniskā deklarēšanas sistēma (EDS)

Saikne ar EDS ir rīks, ar kura palīdzību Jūs varat iesniegt deklarācijas, pārskatus un nodokļu aprēķinus VID Elektroniskās deklarēšanas sistmā, izmantojot internetu.

Tas ir drošs, ērts un ātrs veids, lai iesniegtu deklarācijas, pārskatus, nodokļu aprēķinus un atskaites VID, neizejot no sava darba kabineta.

Uzzināt vairāk »

Elektroniskā banka (E-Banka)

Elva Baltic risinājums Elektroniskā banka (E-banka) ir rīks, kas nodrošina integrāciju starp komercbanku ektroniskajām sistēmām un Microsoft Dynamics NAV. Izmantojot E-banku, tiek novērsta dubultā datu ievade elektroniskās bankas sistēmā un grāmatvedības sistēmā, kā arī tiek garantēta precīza maksājumu informācija Microsoft Dynamics NAV, novērstas iespējamās kļūdas, veicot ierakstus ar roku.

Uzzināt vairāk »

POS Link

POS Link nodrošina kvalitatīvu Microsoft Dynamics NAV savienojumu ar kases sistēmām un  citām ārējām iekārtām. Tas ir elastīgi un vienkārši izmantojams, un piedāvā iespaidīgas datu analīzes iespējas. Ar POS Link var viegli (ar minimālu programmēšanu) pieslēgt jebkura tipa kases aparātu vai POS sistēmu, kā arī citas iekārtas, piemēram, plaukstdatorus, pie Microsoft Dynamics NAV.

Uzzināt vairāk »

E-komercija (Interneta veikals – B2B, B2C)

E-komecijas modulis, kas paver jaunus apvāršņus Jūsu biznesam internetā kopā ar Microsoft Dynamics NAV. Connectiv Interneta veikals (B2B, B2c) – Jūsu jaunā filiāle, kur informācija par jūsu produktiem būs pieejama 24 stundas diennaktī, septiņas dienas nedēļā, jebkuram interesentam, kam pieejams dators ar piekļuvi internetam.

Uzzināt vairāk »

WISE – vadības informācijas risinājums

WISE ir unikāls vadības informācijas risinājums, kas ir izstrādāts Islandē – uzņēmumā Maritech. Ar WISE iespējams iegūt kvalitatīvu informāciju visos jūsu organizācijas līmeņos, lai palīdzētu sasniegt biznesa mērķus, kā arī atvieglotu ikdienas darbu.

Tas tiek panākts, iegūstot galvenos uzņēmējdarbības rādītājus kopā ar vadības informāciju, kas realizēta vienkāršotā un standartizētā formātā.  WISE nodrošina uzņēmuma vadību ar ātru, izšķirošu un precīzu lēmumu pieņemšanu, kas ir svarīgs instruments, lai gūtu panākumus mūsdienu mainīgajā biznesa vidē.

Uzzināt vairāk »

SMS (īsziņu) nosūtīšanas risinājums

SMS nosūtīšanas risinājums ir Microsoft Dynamics NAV papildus risinājums, kuru izstrādājuši Elva Baltic speciālisti. Ar tā palīdzību Jūs varēsiet vienkārši veikt īsziņu nosūtīšanu vajadzīgajām kontaktpersonām, klientiem, piegādātājiem un darbiniekiem.Tā ir vienkārša un ātra informācijas apmaiņa

SMS risinājums ir ērts un lietotājam  viegli administrējams.

Uzzināt vairāk »

Elektroniskais paraksts

Līdz ar elektronisko dokumentu izmantošanas paplašināšanos aktualizējas to autentiskuma problēma. Lai elektroniskās informācijas apmaiņas priekšrocības varētu izmantot finanšu un citu svarīgu dokumentu apritei, tiek lietots elektroniskais paraksts.

Ērtākai dokumentu apstrādei Elva Baltic speciālisti ir izstrādājuši risinājumu elektroniski parakstīto dokumentu nosūtīšanai pa e-pastu ar automātisku PDF dokumenta izveidošanu.

Uzzināt vairāk »

Atgādinājumi uz e-pastu

Maksājumu termiņu kontrole, atgādinājumu un soda naudas rēķinu  nosūtīšana ir svarīgs, taču laikietilpīgs debitoru kontroles mehānisms. Lai atvieglotu un paātrinātu šo procesu, Elva Baltic speciālisti uz Microsoft Dynamics NAV bāzes ir izstrādājuši risinājumu atgādinājumu un soda naudas rēķinu sagatavošanas automatizēšanai.

Sistēmā izveidoto maksājumu kontroles dokumentu elektroniska nosūtīšana (pa e-pastu vai faksu) ietaupa pasta izdevumus un paātrina saņemšanu. Šādi sagatavotos dokumentus vajadzības gadījumā iespējams nosūtīt atkārtoti.

Uzzināt vairāk »

IIN aprēķināšanas risinājums

Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN) ieņem būtisku vietu valsts nodokļu sistēmā. Elva Baltic risinājums tā precīzai un ātrai aprēķināšanai  ir vērtīgs palīgs katram uzņēmumam, kura darbs saistīts ar piegādātājiem – fiziskām personām.

Risinājums paredzēts IIN aprēķināšanai ārpus Microsoft Dynamics NAV algu aprēķina moduļa darījumiem ar fiziskām personām – piegādātājiem, no kuriem likumā paredzēts ieturēt iedzīvotāju ienākuma nodokli.

Uzzināt vairāk »

Valūtas kursu imports

Elva Baltic speciālisti uz Microsoft Dynamics bāzes izstrādājuši risinājumu valūtas kursu importam no Latvijas un Lietuvas nacionālo banku informācijas sistēmām, kā arī no Eiropas Centrālas bankas.

Ar šī risinājuma palīdzību vajadzīgie valūtu kursi automātiski tiek importēti sistēmā Microsoft Dynamics.

Uzzināt vairāk »