Dimensijas – solis tuvāk efektīvai datu analīzei

Attīstoties tehnoloģijām un palielinoties informācijas plūsmu daudzumam, finanšu uzskaites izveide un tās kārtība vairs nav tikai rūpīga prasme ievietot skaitļus atbilstošajās vietās pēc to būtības, lai ikvienam finanšu informācijas lietotājam būtu skaidrs un patiess priekšstats par uzņēmuma finansiālo stāvokli. Mūsdienu ritms un uzņēmumu vajadzības paredz elastīgu nepieciešamo datu iegūšanu un apstrādi, vēlams dažādos griezumos jeb dimensijās. Ar ko sākt un ko mainīt, kad ar esošo finanšu uzskaites un analīzes instrumentu ir par maz?  

Uzzināt vairāk »

Reportāža no Microsoft vispasaules partneru konferences

Microsoft vispasaules partneru konference 2016

Pirmdien, 11. jūlijā, Toronto (Kanādā) oficiāli tika atklāta ikgadējā Microsoft vispasaules partneru konference (Worldwide Partner Conference) 2016, pulcējot kopā vairāk kā 16 000 Microsoft partneru no visas pasaules, lai dalītos ar viņiem karstākajās Microsoft aktualitātēs, nākotnes plānos, pieredzē un sniegtu iedvesmu jauniem biznesa mērķiem un sasniegumiem.  

Uzzināt vairāk »

3 pārdošanas stūrakmeņi: statistika, sistēma, analīze

3-efektivas-pardosanas-sturakmeni-elva-baltic-blogs

Vai atceraties pēdējo reizi, kad izvirzījāt sev jaunus un daudzsološus pārdošanas mērķus, taču rezultāts nebija ne uz pusi tik spīdošs kā iecerēts? Aizvadītajā Elva Baltic pārdošanas seminārā “Pieredzes laboratorija”, kas pulcēja vairāk kā 250 augstākā un vidējā līmeņa vadītājus un 9 pārdošanas jomas ekspertus, radām atbildi uz šo jautājumu.  

Uzzināt vairāk »

3 efektīvi digitālās komunikācijas rīki jūsu biznesam

digitalas-komunikacijas-riki-skype

Izglītojošie semināri, konferences, uz pārdošanu orientētas klientu brokastis un vakariņas – visi šie biznesa pasākumi uzstājīgi turpina mums atgādināt, ka dzīvojam digitālajā ērā, aicinot nestagnēt, iet līdzi laikam un attīstīties. Līdzīgs aicinājums caurvija arī Belam-Rīga nesen organizēto semināru par tādiem digitālās komunikācijas rīkiem kā Skype for Business, Intranet vienoto darba vidi darbiniekiem un Personāla pašapkalpošanās portālu.  

Uzzināt vairāk »